Regulamin

1. WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU INTERNETOWEGO

Ta strona jest prowadzona przez Vivano Sp. z o.o. Niniejszy regulamin („Regulamin”) jest umową prawną między Vivano Sp. z o.o., działającą w imieniu własnym oraz podmiotów stowarzyszonych i zależnych (dalej zwanych wspólnym określeniem „Firma”) a Użytkownikiem i opisuje zasady oraz warunki, na jakich Użytkownik może korzystać z dowolnej strony internetowej, profilu na Facebooku, aplikacji mobilnej lub innego kanału społecznościowego (dalej zwanych wspólnym określeniem „Witryna”) będących własnością i/lub zarządzanych przez Firmę teraz lub w przyszłości.

Określenia „my”, „nas” i „nasz” w niniejszym Regulaminie odnoszą się do Vivano Sp. z o.o. Firma oferuje tę stronę internetową, w tym wszystkie informacje, narzędzia i usługi dostępne na tej stronie Użytkownikowi pod warunkiem akceptacji wszystkich warunków, zasad i uwag wymienionych w Regulaminie.

Odwiedzając naszą stronę i/lub nabywając nasze produkty, Użytkownik korzysta z naszego „Serwisu” i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego Regulaminu, w tym dodatkowych warunków i zasad wymienionych w niniejszym dokumencie i/lub dostępnych za pomocą hiperłącza. Niniejszy Regulamin ma zastosowanie do wszystkich użytkowników witryny, w tym użytkowników przeglądających stronę, sprzedawców, klientów, handlowców i/lub dostawców.

Przed rozpoczęciem korzystania z naszej strony internetowej należy uważnie przeczytać niniejszy Regulamin. Korzystanie z dowolnej części witryny oznacza zgodę na przestrzeganie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu. W przypadku, gdy niniejszy Regulamin jest uważany za ofertę, akceptacja jest wyraźnie ograniczona do niniejszego Regulaminu.

Postanowienia Regulaminu stosuje się również do wszelkich nowych funkcji lub narzędzi dodanych do sklepu internetowego. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić najnowszą wersję Regulaminu na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji i/lub zmiany dowolnej części niniejszego Regulaminu poprzez opublikowanie aktualizacji i/lub zmian na naszej stronie internetowej. Obowiązkiem użytkownika jest okresowe sprawdzanie tej strony pod kątem zmian. Dalsze korzystanie z witryny po opublikowaniu jakichkolwiek zmian oznacza akceptację tych zmian.

2. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Wyrażając zgodę na przestrzeganie niniejszego Regulaminu, Użytkownik oświadcza, że jest pełnoletni lub że będąc pełnoletnim, wyraża zgodę na korzystanie z tej witryny nieletniemu, nad którym sprawuje opiekę.

Nasze produkty nie mogą być wykorzystywane w celach niezgodnych z prawem. Ponadto Użytkownik, korzystając z Serwisu, nie może naruszać jakichkolwiek przepisów obowiązujących w swoim kraju (w tym między innymi praw autorskich).

Przesyłanie wirusów i innego złośliwego oprogramowania jest zabronione.

Naruszenie któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu spowoduje natychmiastowe zakończenie świadczenia usług i odmowę prawa do korzystania z serwisu (lub jego dowolnej części) w przyszłości.

Ceny i podatki

Wszystkie ceny wyrażone są w euro (EUR). Ceny zawierają podatek VAT (22% VAT). Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy ani wysyłki, które są podawane podczas obliczania wartości zamówienia, przed jego potwierdzeniem.

Sklep akceptuje następujące metody płatności:

            • Karta kredytowa (Eurocard/Mastercard, Visa, American Express, BA)

            • Paypal

            • Gotówka przy odbiorze

Korzystanie z naszego systemu płatności spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

3. ZASADY ZWROTÓW

ZWROTY

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z nowego produktu KINDERFEETS, ale jeśli po rozpakowaniu okaże się, że z jakiegoś powodu nie spełnia on Państwa oczekiwań, prosimy o niezwłoczne wysłanie e-maila na adres info@kinderfeets.pl, abyśmy mogli sprawdzić i zatwierdzić zwrot. Po otrzymaniu przesyłki mają Państwo 14 dni na poinformowanie nas o anulowaniu zamówienia i 30 dni na odesłanie paczki (musi zostać nadana w tym okresie). Aby zwrot był skuteczny, produkt nie może nosić śladów użytkowania, być w takim samym stanie, w jakim go Państwo otrzymali i musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

Do zwracanego produktu należy dołączyć paragon lub dowód zakupu. Koszty wysyłki zwracanego produktu ponosi klient. Nie podlegają one zwrotowi. W przypadku gdy otrzymają Państwo zwrot pieniędzy, zostanie on pomniejszony o koszt zwracanej przesyłki.

Czas dostawy wymienionego produktu zależy od firmy GLS.

Sugerujemy, aby odsyłając do nas zakupiony towar, skorzystali Państwo z opcji śledzenia przesyłki lub wykupili ubezpieczenia przesyłki, gdyż nie możemy zagwarantować, że zwracany towar do nas dotrze.

Częściowe zwroty są przyznawane, jeśli produkt nie jest w oryginalnym stanie, jest zwracany powyżej 30 dni od daty dostawy lub jest uszkodzony nie z naszej winy.

Jeśli zdecydują się państwo zwrócić zakupione produkty, proszę wysłać e-mail na adres info@kinderfeets.pl, a paczkę wysłać na adres:

Vivano d.o.o. Medvoška cesta 3 1215 Medvode Słowenia

Poinformujemy Państwa, gdy paczka do nas dotrze.

ZWROTY (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconego produktu wyślemy Państwu e-mail z powiadomieniem. Powiadomimy Państwa również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.

Po zatwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z pierwotną metodą płatności, w ciągu określonej liczby dni.

Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze pieniędzy, prosimy o ponowne sprawdzenie swojego konta bankowego, gdyż zaksięgowanie zwrotu środków zajmuje określony czas. Jeśli uczynili to Państwo i nadal nie otrzymali zwrotu pieniędzy, prosimy o kontakt.

TOWARY KUPIONE NA WYPRZEDAŻY (jeśli dotyczy)

Zwrot pieniędzy przysługuje tylko za towary zakupione po standardowej cenie. Refundacji ni podlegają towary kupione na wyprzedaży.

WYMIANA (jeśli dotyczy)

Wymianie podlegają tylko towary wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcą Państwo dokonać wymiany na ten sam towar, prosimy o kontakt pod adresem info@kinderfeets.pl.

4. OGÓLNE WARUNKI

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usługi każdemu Użytkownikowi z dowolnego powodu i w dowolnym momencie.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż dotyczące go treści (oprócz informacji o karcie kredytowej) mogą być przesyłane w sposób niezaszyfrowany. Treści te obejmują (a) przesył między różnymi sieciami; oraz (b) zmiany przeprowadzone w celu dostosowania do wymagań technicznych sieci lub urządzeń. Informacje o karcie kredytowej są zawsze przesyłane między sieciami w sposób szyfrowany.

Użytkownik zobowiązuje się nie powielać, nie kopiować, nie sprzedawać, nie odsprzedawać ani nie wykorzystywać żadnych części Serwisu, ani praw do korzystania z niego, bez naszej wyraźnej pisemnej zgody.

Nagłówki użyte w niniejszym Regulaminie zostały zamieszczone wyłącznie dla ułatwienia i nie będą ograniczać niniejszego Regulaminu ani w żaden inny sposób na niego wpływać.

5. DOKŁADNOŚĆ, KOMPLETNOŚĆ I AKTUALNOŚĆ INFORMACJI

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualną niedokładność, niekompletność lub nieaktualność informacji udostępnionych na tej stronie. Materiały na tej stronie mają wyłącznie charakter ogólny i nie są wiążące. Nie należy wykorzystywać ich jako jedynego źródła informacji przy podejmowaniu decyzji bez skorzystania z podstawowych, dokładniejszych, pełniejszych lub bardziej aktualnych źródeł. Opieranie się na materiałach dostępnych na tej stronie odbywa się na własne ryzyko.

Ta strona może zawierać pewne informacje historyczne, które służą wyłącznie do celów informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zawartości tej witryny w dowolnym momencie, ale nie mamy obowiązku aktualizowania żadnych informacji na naszej stronie. Obowiązkiem Użytkownika jest monitorowanie zmian na naszej stronie.

6. ZMIANY USŁUGI I CENY

Ceny naszych produktów mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji serwisu lub zaprzestania jego udostępniania (w całości lub częściowo) w dowolnym momencie i bez uprzedzenia.

Nie będziemy ponosić odpowiedzialności wobec Użytkownika ani żadnej strony trzeciej za modyfikacje Serwisu ani za zawieszenie lub zaprzestanie jego działania.

7. PRODUKTY LUB USŁUGI

Niektóre produkty lub usługi mogą być dostępne wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej. Te produkty lub usługi mogą występować w ograniczonej liczbie i podlegają zwrotowi lub wymianie wyłącznie na warunkach określonych w naszych Zasadach zwrotów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory i zdjęcia naszych produktów prezentowanych na stronie były odwzorowane jak najwierniej, nie możemy jednak zagwarantować, że kolory te będą wyświetlane jednakowo na różnych monitorach.

Zastrzegamy sobie prawo, ale nie jesteśmy zobowiązani, do ograniczenia sprzedaży naszych produktów lub usług w stosunku do dowolnej osoby, regionu geograficznego lub jurysdykcji. Możemy skorzystać z tego prawa w indywidualnych przypadkach. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości oferowanych przez nas produktów lub usług. Wszystkie opisy produktów lub ceny produktów mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez uprzedzenia, według naszego uznania. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania produkcji dowolnego artykułu w dowolnym momencie. Wszelkie oferty dotyczące produktów lub usług składane za pośrednictwem Witryny są nieważne w jurysdykcjach, w których są niedozwolone z mocy prawa.

Nie gwarantujemy, że jakość jakichkolwiek produktów, usług, informacji lub innych materiałów zakupionych lub uzyskanych przez Użytkownika spełni jego oczekiwania, ani że ewentualne błędy w Serwisie zostaną poprawione.

8. INFORMACJE NA KONCIE UŻYTKOWNIKA

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego złożonego u nas zamówienia. Możemy, według własnego uznania, ograniczyć lub anulować zakupioną liczbę produktów w przeliczeniu na osobę, gospodarstwo domowe lub zamówienie. Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone z jednego konta klienta, za pomocą jednej karty kredytowej i/lub zamówienia korzystające z tego samego adresu rozliczeniowego i/lub wysyłkowego. W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia możemy spróbować powiadomić Użytkownika, kontaktując się z nim na podany w zamówieniu adres e-mail i/lub adres rozliczeniowy/numer telefonu. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub anulowania zamówień, które według nas wskazują na chęć dalszej sprzedaży lub dystrybucji.

Użytkownik wyraża zgodę na podanie aktualnych, pełnych i dokładnych informacji dotyczących jego konta w naszym sklepie internetowym. Użytkownik wyraża zgodę na niezwłocznie aktualizowanie swojego konta o takie informacje jak adres e-mail, adres wysyłki oraz numery i daty ważności kart kredytowych, w celu pomyślnego sfinalizowania zamówienia i ewentualnego kontaktu. Jeśli adres wysyłki zostanie zaktualizowany po wysłaniu zamówienia, koszt ponownej wysyłki na nowy adres ponosi Użytkownik. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o zapoznanie się z Zasadami zwrotów.

9. NARZĘDZIA OPCJONALNE

Możemy zapewnić Użytkownikowi dostęp do narzędzi innych firm, których jednak nie monitorujemy, ani nad którymi nie mamy żadnej kontroli.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że zapewniamy dostęp do takich narzędzi bez żadnych gwarancji i bez jakiegokolwiek wsparcia. Nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności wynikającej z korzystania z narzędzi opcjonalnych oferowanych przez inne firmy.

Każde użycie narzędzi opcjonalnych oferowanych za pośrednictwem witryny odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika i według jego własnego uznania. Użytkownik powinien upewnić się, że zna i akceptuje warunki, na których narzędzia te są dostarczane przez danego dostawcę (dostawców).

Możemy w przyszłości oferować nowe usługi i/lub funkcje za pośrednictwem strony internetowej (m.in. nowe narzędzia i zasoby). Takie nowe funkcje i/lub usługi również będą podlegały postanowieniom zawartym w niniejszym Regulaminie.

10. LINKI DO INNYCH STRON

Niektóre treści, produkty i usługi dostępne w naszym Serwisie mogą zawierać materiały innych firm.

Linki innych firm na tej stronie mogą przekierowywać na stron, które nie są z nami powiązane. Ocena treści tych stron nie leży w naszej gestii i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek materiały, strony internetowe, produkty lub usługi innych firm.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z zakupem lub korzystaniem z towarów, usług, zasobów, treści lub jakichkolwiek innych transakcji dokonywanych za pośrednictwem takich stron. Prosimy o dokładne zapoznanie się z odpowiednimi regulaminami i upewnienie się, że są one zrozumiałe, zanim dokonają Państwo jakiejkolwiek transakcji. Reklamacje, roszczenia, pytania lub wątpliwości dotyczące produktów podmiotów zewnętrznych należy kierować bezpośrednio do nich.

11. UWAGI UŻYTKOWNIKA, INFORMACJE ZWROTNE I INNE ZGŁOSZENIA

Jeśli na naszą prośbę Użytkownik prześle nam określone treści (na przykład weźmie udział w konkursie) lub samodzielnie wyśle nam propozycje dotyczące rozwoju firmy, sugestie, plany lub inne materiały, zarówno online, e-mailem, jak i zwykłą pocztą, lub w inny sposób (zwanych łącznie „komentarzami”), wyraża zgodę na edytowanie, kopiowanie, publikowanie, rozpowszechnianie, tłumaczenie i wykorzystywanie ich przez nas w dowolnym medium, w dowolnym momencie i bez ograniczeń. Nie jesteśmy i nie będziemy zobowiązani (1) do zachowania poufności w stosunku do jakichkolwiek komentarzy; (2) do wypłaty odszkodowania za jakiekolwiek komentarze; lub (3) do udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek komentarze.

Mamy prawo, ale nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania, edytowania lub usuwania treści, które według nas są niezgodne z prawem, obraźliwe, zawierające groźby, zniesławiające, pornograficzne, obsceniczne lub w inny sposób budzą zastrzeżenia, naruszają własność intelektualną stron lub niniejszy Regulamin.

Użytkownik oświadcza, że jego komentarze nie będą naruszać jakichkolwiek praw stron trzecich, w tym praw autorskich, znaków towarowych, prywatności, osoby lub innych praw osobistych i praw własności. Ponadto oświadcza, że jego komentarze nie będą zawierać zniesławiających lub w inny sposób niezgodnych z prawem, obraźliwych lub obscenicznych materiałów, ani zawierać wirusów komputerowych lub innego złośliwego oprogramowania, które mogłyby w jakikolwiek sposób wpłynąć na działanie Serwisu lub powiązanych stron internetowych. Użytkownik nie może używać fałszywego adresu e-mail, podawać fałszywej tożsamości ani w inny sposób wprowadzać w błąd nas lub osoby trzecie w kwestii autorstwa jakichkolwiek komentarzy. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie komentarze, których jest autorem. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek komentarze zamieszczone przez Użytkownika lub osoby trzecie.

12. DANE OSOBOWE

Dane adresowe, używane podczas zakupu za pośrednictwem tej strony internetowej, są bezpiecznie przetwarzane i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów poza dostarczeniem zamówienia.

Dane osobowe klienta (tj. adres e-mail) są wykorzystywane w celu wysyłania e-maili z potwierdzeniem złożenia zamówienia i potwierdzeniem wysyłki zakupionych towarów.

Masz pytania dotyczące RODO (Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)?

Jeśli masz pytania dotyczące przestrzegania przez nas RODO, sprawdź nasze:

Szczegółowe zasady ochrony prywatności (w języku angielskim)

Informacje o prawach osób fizycznych, których dane są przez nas przetwarzane (w języku angielskim)

13. BŁĘDY, NIEŚCISŁOŚCI I PRZEOCZENIA

Sporadycznie na naszej stronie lub w Serwisie mogą pojawić się informacje, zawierające błędy typograficzne, nieścisłości lub przeoczenia, które mogą odnosić się do opisów produktów, cen, promocji, ofert, kosztów wysyłki, czasu transportu i dostępności. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania bez uprzedzenia wszelkich błędów, nieścisłości lub przeoczeń oraz do zmiany lub aktualizacji informacji i anulowania zamówień, jeśli jakiekolwiek informacje w Serwisie lub na dowolnej powiązanej stronie internetowej są niedokładne w dowolnym momencie (w tym już po złożeniu zamówienia).

Nie jesteśmy zobowiązani do aktualizacji, zmiany ani wyjaśnienia informacji w Serwisie ani na żadnej powiązanej stronie internetowej, w tym między innymi informacji o cenach, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo. Żadna określona data aktualizacji lub odświeżania zastosowana w Serwisie lub na powiązanej z nim stronie internetowej nie może być postrzegana jako modyfikacja lub aktualizacja całego Serwisu lub powiązanej z nim strony.

14. UŻYCIE NIEDOZWOLONE

Oprócz innych zakazów określonych w Regulaminie zabronione jest korzystanie z witryny lub jej treści: (a) w jakimkolwiek niezgodnym z prawem celu; (b) w celu nakłaniania innych do wykonywania działań nielegalnych; (c) w celu naruszenia jakichkolwiek międzynarodowych, federalnych, regionalnych lub stanowych przepisów, zasad lub lokalnych rozporządzeń; (d) w celu naruszenia naszych praw własności intelektualnej lub praw własności intelektualnej innych osób; (e) w celu nękania, wykorzystywania, obrażania, szkodzenia, zniesławiania, oczerniania, dyskredytowania, zastraszania lub dyskryminowania ze względu na płeć, orientację seksualną, religię, pochodzenie etniczne, rasę, wiek, narodowość lub niepełnosprawność; (f) w celu przedstawienia fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji; (g) w celu przesyłania wirusów lub innego rodzaju złośliwego oprogramowania, które zostanie wykorzystane lub może zostać wykorzystane w sposób mogący wpływać na funkcjonalność lub działanie Serwisu lub dowolnej powiązanej z nim strony internetowej, innych stron internetowych lub Internetu; (h) w celu gromadzenia lub śledzenia danych osobowych innych osób; (i) w celu spamowania, phishingu, pharmingu, wysyłania łańcuszków lub piramid; (j) w jakimkolwiek nieprzyzwoitym lub niemoralnym celu; lub (k) w celu ingerowania lub obchodzenia zabezpieczeń funkcji Serwisu lub dowolnej powiązanej strony internetowej, innych stron internetowych lub Internetu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy Użytkownika prawa do korzystania z Serwisu lub powiązanych stron internetowych z powodu naruszenia któregokolwiek z powyższych punktów.

15. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU GWARANCJI; OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Nie gwarantujemy, że Serwis będzie działał nieprzerwanie, na czas, bezpiecznie lub bez błędów.

Nie gwarantujemy, że wyniki, pozyskane dzięki korzystaniu z usługi będą dokładne lub wiarygodne.

Użytkownik akceptuje, iż okazjonalnie możemy zaprzestać udostępniania Serwisu, czasowo lub trwale, w całości lub częściowo, bez powiadomienia.

Użytkownik akceptuje, iż korzystanie lub brak możliwości korzystania z usługi odbywa się na jego własne ryzyko. Serwis oraz wszystkie produkty i usługi dostarczane Użytkownikowi za pośrednictwem Serwisu są (z wyjątkiem przypadków wyraźnie przez nas określonych) udostępniane do użytku w postaci „tak, jak jest” i „w miarę dostępności”. W maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo wyłączamy wszelkie gwarancje oraz wszelkie warunki, jawne lub dorozumiane, w tym, lecz nie wyłącznie, wszelkie dorozumiane warunki pokupności, zadowalającej jakości lub przydatności do określonego celu.

W stopniu maksymalnie dozwolonym przez prawo, w żadnym wypadku Vivano Sp. z o.o. ani żaden z przedstawicieli jej kadry kierowniczej, dyrektorów, pracowników i agentów nie będą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szczególne, przypadkowe, bezpośrednie, karne, pośrednie, wynikowe lub jakiekolwiek inne szkody powstałe w wyniku lub w jakikolwiek sposób związane z korzystaniem z tej witryny lub mediów społecznościowych, a także jej produktów i składników produktów, zgodnie z dowolną podstawą zobowiązania, nawet jeśli Vivano Sp. z o.o. została uprzedzona o możliwości wystąpienia takich szkód.

W żadnym wypadku Vivano Sp. z o.o., nasi dyrektorzy, kadra kierownicza, pracownicy, podmioty stowarzyszone, agenci, kontrahenci, stażyści, dostawcy, usługodawcy lub licencjodawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, roszczenia lub bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, karne, specjalne lub dodatkowe szkody innego rodzaju, w tym między innymi utracone zyski, utracone przychody, utracone oszczędności, utracone dane, koszty wymiany lub inne podobne szkody, wynikające z umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), ścisłej odpowiedzialności lub innych, wynikających z korzystania z Serwisu lub produktów nabytych przy użyciu Serwisu lub wszelkich innych roszczeń związanych w jakikolwiek sposób z korzystaniem z Serwisu lub dowolnych produktów, w tym między innymi wszelkich błędów lub przeoczeń w treści lub wszelkich strat lub szkód jakiegokolwiek rodzaju powstałych w wyniku korzystania z Serwisu lub jakiejkolwiek treści (lub produktu) opublikowanej, przesłanej lub w inny sposób udostępnionej za pośrednictwem Serwisu, nawet jeśli zostanie o tym uprzedzona. Ponieważ niektóre kraje lub jurysdykcje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody wynikowe lub przypadkowe, w takich krajach lub jurysdykcjach nasza odpowiedzialność będzie ograniczona w maksymalnym stopniu dozwolonym przez prawo.

16. ODSZKODOWANIE I OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Użytkownik wyraża zgodę na wypłatę odszkodowania, obronę i pokrycie strat Vivano Sp. z o.o. oraz naszej spółki-matki, spółek zależnych, podmiotów stowarzyszonych, partnerów, kadry kierowniczej, dyrektorów, agentów, kontrahentów, licencjodawców, usługodawców, podwykonawców, dostawców, stażystów i pracowników w związku ze stawianymi przez dowolną stronę trzecią żądaniami lub pozwami i/lub wszelkimi zobowiązaniami, kosztami, roszczeniami, szkodami i wydatkami wynikającymi z korzystania przez Użytkownika z produktów Vivano Sp. z o.o., naruszenia przez Użytkownika niniejszego Regulaminu lub innych praw strony trzeciej, w tym na uzasadnione koszty obsługi prawnej.

NASZA CAŁKOWITA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA JAKIEKOLWIEK ROSZCZENIA WYNIKAJĄCE Z NINIEJSZEGO REGULAMINU LUB W ZWIĄZKU Z NIM NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ KWOTY ZAPŁACONEJ PRZEZ UŻYTKOWNIKA ZA DANE PRODUKTY I USŁUGI. PONADTO, ANI MY, ANI NASI PRACOWNICY NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK PRZYPADKOWE, WYNIKOWE, KARNE LUB INNE SZKODY, UTRATĘ ZYSKÓW, UTRATĘ DOCHODÓW, UTRATĘ DANYCH, STRATĘ ZWIĄZANĄ Z KORZYSTANIEM Z PRODUKTU ORAZ STRATĘ JAKIEGOKOLWIEK WYPOSAŻENIA, KOSZT UBEZPIECZENIA, PRZESTOJU I CZASU UŻYTKOWNIKA, NARUSZENIE JAKICHKOLWIEK POŚREDNICH LUB BEZPOŚREDNICH GWARANCJI LUB WARUNKÓW, NARUSZENIE UMOWY, ZANIEDBANIE, PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ LUB INNĄ PODSTAWĘ PRAWNĄ ZWIĄZANĄ Z PRODUKTEM. NIE GWARANTUJEMY ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI PRODUKTU LUB JEGO PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. NIEKTÓRE KRAJE NIE ZEZWALAJĄ NA WYKLUCZENIE LUB OGRANICZENIE SZKÓD PRZYPADKOWYCH, WYNIKOWYCH LUB OKREŚLONYCH INNYCH SZKÓD ALBO DOPUSZCZAJĄ OGRANICZENIA W DŁUGOŚCI TRWANIA DOMNIEMANEJ GWARANCJI. POWYŻSZE OGRANICZENIA MOGĄ NIE MIEĆ ZATEM ZASTOSOWANIA W PAŃSTWA PRZYPADKU.

17. ROZŁĄCZNOŚĆ

W przypadku, gdy którekolwiek postanowienie niniejszego Regulaminu zostanie uznane za niezgodne z prawem lub niemożliwe do wyegzekwowania, takie postanowienie będzie mimo to egzekwowane w pełnym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo, a część niewykonalna zostanie uznana za rozłączną od niniejszego Regulaminu. Takie ustalenie nie wpłynie na ważność i wykonalność pozostałych postanowień.

18. ROZWIĄZANIE UMOWY

Zobowiązania stron powzięte przed datą rozwiązania umowy pozostają w mocy po rozwiązaniu niniejszej umowy.

Postanowienia zawarte w niniejszym Regulaminie uważa się za obowiązujące, dopóki nie zostaną wypowiedziane przez Użytkownika lub przez Firmę. Użytkownik może wypowiedzieć postanowienia niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie, powiadamiając nas, że nie chce już korzystać z naszych Serwisów lub gdy przestanie korzystać z naszej witryny.

Jeśli naszym zdaniem Użytkownik nie wywiązał się lub podejrzewamy, że nie wywiązuje się z któregokolwiek z postanowień niniejszego Regulaminu, możemy rozwiązać niniejszą umowę w dowolnym momencie bez powiadomienia. Użytkownik będzie zobowiązany do uregulowania wszelkich należności do dnia rozwiązania umowy włącznie; i/lub możemy odmówić mu dostępu do naszych Serwisów (lub dowolnej ich części).

19. INFORMACJE OGÓLNE

Żadne popełnione przez nas niedopatrzenia dotyczące egzekwowania naszych praw lub postanowień niniejszego Regulaminu nie stanowią uchylenia takich praw ani postanowień.

Niniejszy Regulamin oraz wszelkie zasady lub reguły zamieszczone przez nas na tej stronie lub w odniesieniu do Serwisu stanowią całość umowy i porozumienia między Użytkownikiem a nami i regulują korzystanie z Serwisu, zastępując wszelkie wcześniejsze lub równoczesne umowy, komunikaty i oferty , zarówno ustne, jak i pisemne, między Użytkownikiem a nami (w tym między innymi wcześniejsze wersje Regulaminu).

Wszelkie niejasności w interpretacji niniejszego Regulaminu nie będą interpretowane na niekorzyść strony Regulamin opracowującej.

20. PRAWO WŁAŚCIWE

Niniejszy Regulamin i wszelkie odrębne umowy, na podstawie których zapewniamy Użytkownikowi dostęp do Serwisu, podlegają prawodawstwu Słowenii i będą zgodnie z nim interpretowane.

21. ZMIANY WARUNKÓW USŁUGI

Użytkownik w każdej chwili ma dostęp do najnowszej wersji Regulaminu.

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, zmiany lub wymiany dowolnej części niniejszego Regulaminu poprzez publikowanie aktualizacji i zmian na naszej stronie internetowej. Obowiązkiem Użytkownika jest okresowe sprawdzanie naszej witryny pod kątem zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do naszej strony internetowej lub Serwisu po opublikowaniu jakichkolwiek zmian w niniejszym Regulaminie świadczenia usług oznacza akceptację tych zmian.

22. INFORMACJE KONTAKTOWE

W przypadku pytań dotyczących naszej polityki prywatności lub sposobu przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami ds. Prywatności.

Vivano d. o. o.

Cesta na Bokalce 3

1000 Ljubljana

Słowenia

e-mail: info@kinderfeets.pl

Po przesłaniu zapytania, zgodnie z odpowiednimi przepisami, zostanie do Państwa przesłana informacja, które dane osobowe zostały zebrane podczas wizyty na stronie www.kinderfeets.pl.