Kinderfeets

kKinderfeets® jest dzieckiem wielokrotnie nagradzanego holenderskiego projektanta, Oscara V. Muldera. Jazda na rowerze jest bardzo popularna w Holandii, dlatego Oscar postanowił dzielić ten styl życia w San Francisco ze swoim wówczas dwuletnim synem Sebastiaanem. Oscar szukał idealnego roweru biegowego, który odpowiadałby potrzebom Sebastiaana, ale nie mógł znaleźć dokładnie tego, czego szukał. Jako prawnuk holenderskiego projektanta rowerów i samemu będąc projektantem z zawodu, Oscar podjął wyzwanie i stworzył prototyp odpowiedniego roweru. Gdy razem z synem zaczęli przejażdżki po okolicy, zainteresowani sąsiedzi zaczęli pytać Oscara o ten mały rower i namawiać go, aby przekształcił ten projekt w pełnoprawną działalność gospodarczą. Niedługo potem narodził się Kinderfeets.

Nazwa Kinderfeets jest grą słów pochodzącą od holenderskiego słowa „kinderfiets”, które oznacza „rower dziecięcy”, jest więc zainspirowana holenderską tradycją jazdy na rowerze. Kinderfeets jest małym rowerem treningowym z niską ramą bez pedałów, co pozwala stopom dzieci dotykać ziemi – jest to najlepszy sposób na przygotowanie ich do nauki jazdy na pełnowymiarowym rowerze. Kolekcja rozrosła się do kilku różnych modeli rowerów dziecięcych, wszystkich z wyjątkowymi funkcjami, które pomagają dzieciom nauczyć się łapać równowagę oraz poczuć się pewnie w jeździe z użyciem pedałów. Wielokrotnie nagradzane modele rowerów biegowych są przyjazne dla środowiska i wyróżniają się wymyślnym wzornictwem.

Wśród nowszych produktów naszej firmy należy wyróżnić Kinderfeets Tiny Tot Plus, nieco większą wersję niezwykle popularnego Tiny Tot®, Kinderfeets Pram / Walker i Kinderboard®. Pram / Walker został zaprojektowany jako wózek dla lalek i zabawek, ale może być również wykorzystywany jako chodzik treningowy, który pomaga dzieciom w nauce prawidłowego chodzenia i poruszania się. Kinderboard jest wszechstronną zabawką, z której dzieci mogą korzystać na wiele sposobów – obojętnie czy balansują na niej albo kładą ją do góry nogami, zawsze jest to początek wspaniałej zabawy, która jednocześnie uczy wyobraźni. Wszystkie drewniane zabawki są przyjazne środowisku, ręcznie wykonane i dostępne w wielu kolorach. Ciągle wymyślamy nowe zabawki i nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam, co zaplanowaliśmy na nadchodzące lata!

Cała linia produktów Kinderfeets zachęca dzieci do prowadzenia wraz z rodzicami aktywnego, pełnego przygód stylu życia. Nasze zabawki pozwalają dzieciom na swobodne wykorzystywanie wyobraźni, ponieważ zachęcają do wielokrotnego użytku i „rosną” razem z dzieckiem. Kinderfeets jest obecnie zaufaną i renomowaną marką globalną klasy premium. Firma odnosi sukcesy w USA i około 20 innych krajach, w tym oczywiście w ojczyźnie - Holandii. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy zaoferować nasze produkty rodzinom na całym świecie!

Jesteśmy oficjanym dystrybutorem marki KINDERFEETS.

Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym w Polsce, Czechach, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, lub Węgrzech i jesteś zainteresowany sprzedażą produktów Kinderfeets® w swoim sklepie lub na swojej stronie internetowej, skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres info@kinderfeets.pl lub zadzwoń na numer +386 51 660 626.

www.kinderfeets.pl          I         info@kinderfeets.pl