Bez bocznych kółek

Niezależność. Umiejętność. Wolność. Kontrola.

Aby dorosnąć, musisz stawiać sobie wyzwania.

Jeśli ktoś ubezpiecza Cię, idąc za Tobą, lub jeśli boczne kółka za każdym razem, gdy tylko się zachwiejesz, uchronią Cię przed upadkiem – jak się nauczysz?

Nasze dzieci mają wszystko, czego potrzebują, aby nauczyć się jeździć na rowerze, używając własnych stóp. Nie musimy ich podtrzymywać, montować im bocznych kółek ani ułatwiać im życia rowerami trójkołowymi. Jedyne, co musimy zrobić, to starać się nadążyć za nimi, gdy z pewnością siebie, determinacją i całkowitą kontrolą, pędzą po tętniących życiem miejskich chodnikach lub spokojnych wiejskich drogach.

Być może rowerki biegowe wyglądają jak najnowszy kaprys rodziców-hipsterów, ale mają do zaoferowania znacznie więcej niż tylko wzornictwo stworzone z myślą o Instagramie. Dzięki naszym modelom Kinderfeets Classic i Retro Wasz maluch może rozpocząć naukę jazdy na rowerze już w wieku dwóch lat. We własnym tempie i bez strachu przed zdemontowaniem zapewniających bezpieczeństwo bocznych kółek.

Dzięki niskim ramom, regulowanym siodełkom i podpórkom udającym pedały, te eleganckie drewniane rowery wspomagają naturalny proces nauki jazdy. Dzieci mają stopy na ziemi, dopóki nie będą potrafiły używać podpórek do sunięcia (co, jak wszyscy wiemy, przypomina latanie). Gdy już będą gotowe na rower z pedałami, będą wiedzieć, gdzie trzymać stopy, za sobą będą miały więc tę trudną część nauki jazdy, jaką jest łapanie równowagi.

Dla rodziców, którzy nie mogą się doczekać, aż ich dzieci zaczną jeździć (czasami nawet zanim nauczą się chodzić), opracowaliśmy Kinderfeets Tiny Tot 2w1, który wraz ze wzrostem dziecka można przekształcić z roweru trójkołowego w rower dwukołowy.

W trosce o dobro zarówno małych rowerzystów, jak i naszej planety, nasze eleganckie rowery wykonaliśmy z odnawialnych materiałów, takich jak: drewno brzozowe i bambusowe, biodegradowalne opony i nietoksyczna farba, ponieważ chcemy nie tylko jak najlepszych warunków do nauki dla naszych dzieci, ale także, aby nie miała ona negatywnego wpływu na Ziemię, którą odziedziczą nasze wnuki.

Będziecie zaskoczeni, ile możliwości odkrywania okolic otworzy się przed Wami, gdy Wasze dzieci zaczną żwawo i samodzielnie poruszać się po świecie. Zapomnijcie o wózkach. Zapomnijcie o dzieciach, które proszą, żeby je nosić. Nie tylko dzieci używające Kinderfeets dotrą daleko. Ich rodzice też!

#notrainingwheels #bestbalancebike