Drewniana skrzynka Kinderfeets®

Zabawa to radość, zabawa to nauka, zabawa to jeden z najważniejszych towarzyszy w życiu. Drewniana skrzynka Kinderfeets® z detalami z bambusa, wygodnym sznurkiem i podgumowanymi kółkami to prześliczny dodatek do dziecięcego pokoju i świetne urozmaicenie zabawy.

Drewniana skrzynka Kinderfeets® jest ślicznym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Zadba o to, aby samochodziki, figurki, lalki i budzące wyobraźnię drewniane zabawki zawsze były na swoim miejscu. Wasze skarbki mogą w niej przewozić swoje ukochane zabawki, książeczki i inne przedmioty.

Drewniana skrzynka została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych - łatwo do niej włożyć zabawki, jest wyposażona w sznurek do ciągnięcia, a ponadto, ucząc się chodzić, maluszek może złapać się z każdej strony.

Drewniana skrzynka na kółkach jest idealnym kompanem zabaw zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Drewnianej skrzynki można używać zarówno w domu, jak i na dworze. Kółka skrzynki zostały ogumowane, aby zapobiec rysowaniu i uszkodzeniom mebli i innych powierzchni.