Wyjątkowa kolekcja Kinderfeets® Bamboo – wspaniała i wszechstronna

Wyjątkowa kolekcja Kinderfeets® Bamboo – wspaniała i wszechstronna

Dlaczego bambus?

Bambus jest mocniejszy od stali i większości gatunków drewna, dzięki czemu jest wszechstronnym i cennym materiałem. Oznacza to, że nasze rowerki charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Bambus jest także przyjazny dla środowiska. Produkuje więcej tlenu i pochłania więcej dwutlenku węgla niż drzewa. Zwykłe drzewa potrzebują 30-50 lat, aby w pełni dojrzeć, bambus zaś dojrzewa jedynie od 3 do 5 lat, a ponadto do wzrostu nie potrzebuje pestycydów i chemikaliów.

Bambus pochodzi z krajów rozwijających się, a więc Kinderfeets® dumnie podpiera zrównoważony sposób życia wielu mieszkańców krajów rozwijających się. Dbanie o środowisko bardzo ważny cel, jaki stawia przed sobą marka Kinderfeets®. Użycie bambusa jest tylko jednym ze sposobów, aby to osiągnąć.

Wspaniałe dodatki do dziecięcego pokoju – aktywne spędzanie czasu wolnego

Wyjątkowa linia Kinderfeets® Bamboo upiększy każdy kąt Waszego domu, a do pokoiku dziecięcego wniesie odrobinę ciepła, czaru i bajkowości.

Ręcznie wykonana bambusowa Kolekcja Kinderfeets ® Bamboo jest jedną z ulubionych. Do wyboru są trzykołowce i rowerki biegowe Kinderfeets® Tiny Tot Bamboo oraz Tiny Tot Plus Bamboo przeznaczone dla maluchów od 12 miesiąca do 4 roku życia.

Dziecięcy rowerek biegowy Kinderfeets® Classic Bamboo przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 5 roku życia. Zapewnia ciągłą zabawę oraz aktywne spędzanie czasu na dworze.

Do spędzania aktywnych i wesołych godzin w domu i na dworze marka Kinderfeets® stworzyła innowacyjną zabawkę - deskę równoważną Kinderboard Bamboo, dzięki której dzieci rozwijają zdolności motoryczne.

Nowością w linii Kinderfeets® Bamboo jest drewniana skrzynka na kółkach, przeznaczona do przechowywania zabawek i urozmaicenia zabaw maluchów.

Wyjątkowa kolekcja Kinderfeets® Bamboo została wielokrotnie nagrodzona za piękne wzornictwo i troskę o środowisko.