Jesteście gotowi na kolejną przygodę na nowym rowerku biegowym Tiny Tot Plus?

Jesteście gotowi na kolejną przygodę na nowym rowerku biegowym Tiny Tot Plus?

Najpiękniejszy prezent urodzinowy

Drewniany rowerek biegowy i trójkołowiec w jednym Kinderfeets® Tiny Tot Plus to nieskończona zabawa! Kinderfeets® Tiny Tot Plus jest przepięknym prezentem na urodziny. Odpowiedni dla maluchów w wieku od 18 miesięcy do 4 lat.

Pierwsze doświadczenia dziecko zdobywa na Tiny Tot Plus 2w1 w wariancie trzykołowym. Dopiero gdy dziecko jest gotowe, rowerek można łatwo przestawić na wariant dwukołowy. Używając rowerka Kinderfeets®, Wasze dziecko rozwija liczne umiejętności, jak na przykład koordynacja, równowaga oraz umiejętność samodzielnego kierowania. Ponadto dzięki rowerkowi Kinderfeets® dziecko łatwiej przesiądzie się na rower z pedałami.

Piękne pastele i wszechstronna kolekcja Bamboo

3, 2, 1: jedziemy na wycieczkę! Dziecięcy rowerek biegowy Tiny Tot Plus to zabawa, aktywność i nauka w jednym. Nowy rowerek jest dostępny w trzech wspaniałych pastelowych kolorach: Rose, Slate Blue, White oraz w wersji Bamboo. Aby zabawa była jeszcze lepsza, do rowerka można przytwierdzić śliczne dodatki: pleciony koszyk lub drewnianą skrzynkę, do których można schować zabawki, przegryzkę, butelkę lub inne niezbędne przedmioty. O bezpieczeństwo podczas niezapomnianych wypraw zadba kask dziecięcy Kinderfeets Matte, dostępny w przepięknych kolorach, odpowiadających rowerkowi Kinderfeets ®.

Film: https://www.youtube.com/watch?v=DBiKuX00Ils&feature=youtu.be