Inwestycja w Kinderfeets® jest inwestycją w przyszłość naszych dzieci

Inwestycja w Kinderfeets® jest inwestycją w przyszłość naszych dzieci

Produkty przyjazne dzieciom i środowisku

Troska o naturę zawsze była dla nas jedną z najważniejszych kwestii. Nasi projektanci drewnianych rowerków, zabawek i dodatków Kinderfeets® mają świadomość, że ochrona środowiska jest niezwykle ważnym zagadnieniem.

Zarówno popularne drewniane rowerki biegowe Kinderfeets®, jak i inne drewniane zabawki i dodatki tej marki, jak na przykład drewniany wózek dla zabawek, skrzynka na kółkach, pleciony koszyk i skrzyneczka na kierownicę, zostały wkonane z drewna brzozowego lub bambusowego, pozyskanego z odnawialnych źródeł. Opony ulubionych rowerków biegowych Kinderfeets® są wykonane z biodegradowalnej gumy.

Ponadto, pakując swoje produkty, marka Kinderfeets® stara się zużywać jak najmniej opakowań. Do wysyłki zawsze używamy jak najmniejszej ilości opakowań, wykonanych z papieru makulaturowego i pomalowanych farbami wodnymi.

Kinderfeets® to wszystko, co najlepsze dla naszych maluchów, Kinderfeets® tworzy z szacunkiem do natury i środowiska.

Troska o lepsze jutro

Za każdy sprzedany rowerek biegowy marka Kinderfeets® wraz z organizacją Trees for the Future sadzi jedno drzewo i w ten sposób przyczynia się do lepszej przyszłości naszych dzieci.

Wspaniale jest dawać naszym klientom przyjazne dla środowiska produkty i jednocześnie w pozytywny sposób wpływać na przyszłość naszych maluszków.