Innowacyjna drewniana zabawka dla małych i dużych, na punkcie której oszalał świat

Innowacyjna drewniana zabawka dla małych i dużych, na punkcie której oszalał świat

Przyjazna dla środowiska zabawka dziecięca

Drewnianej deski Kinderboard najpierw używano w szkołach Waldorfskich. Stworzono ją w celu ułatwienia dzieciom nauki utrzymywania równowagi, pobudzenia ich systemu przedsionkowego oraz wytworzenia u dzieci głębokiej świadomości własnego ciała i jego poszczególnych części. Kinderboard jest zabawką, za pomocą której dzieci nie tylko uczą się utrzymywania równowagi, ale także nabywają inne umiejętności.

Z deską równoważną Kinderfeets® Kinderboard dzieci aktywnie spędzą czas oraz rozwiną swoje zdolności motoryczne i koordynację. Jest to zabawka, z której Wasze dziecko będzie korzystało nawet jako nastolatek. Dzięki swej wyjątkowej nośności aż do 220 kg, jest odpowiednia dla maluchów, dzieci, nastolatków i dorosłych. Deski równoważnej można używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jest idealnym kompanem zabaw podczas deszczowych dni oraz urozmaiceniem słonecznych dni spędzanych na dworze.

Deska równoważna Kinderboard stymuluje do otwartej zabawy

Deska równoważna Kinderfeets® Kinderboard jest wyjątkową zabawką, stymulującą do otwartej zabawy i wytężania wyobraźni. Podczas zabawy dzieci nieustannie odkrywają nowe możliwości i interesujące sposoby wykorzystania drewnianej deski.

Obserwuj wyobraźnię dziecka podczas zabawy deską równoważną Kinderfeets® Kinderboard. W świecie dziecięcej wyobraźni może się ona zmienić w pociąg, wiadukt samochodowy lub łóżeczko dla pluszaków. Deska może także stać się zjeżdżalnią, kołyską, podnóżkiem, sceną teatralną lub leżanką.

Możliwości są nieskończone, kiedy pozostawi się je wyobraźni dziecka.